Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kavga çıkaracak sözler

Kavga çıkaracak sözler

Doğa Rutkay, Saba Tümer, Ayşe Özyılmazel ve Oya German'i sert sözlerle eleştirdi.

Doğa Rutkay, geçtiğimiz günlerde sevgilisi Şahan Gökbakar'la ilişkilerini "Yok Daha Neler" adlı programda değerlendiren Saba Tümer, Ayşe Özyılmazel ve Oya German'i sert sözlerle eleştirdi.

Rutkay, sunuculuğunu üstlendiği "Her Şeyi Söylemek Mümkün" programında, "Üçü bir televizyon programına başladılar. Gerçekten hayretlere düştüm. Eğer ben de bir yerde yazıyor olsaydım bunu gerçekten kaleme almak isterdim. Geçen hafta çıkan 'Doğa'nın erkek arkadaşı ona cep telefonu almamış da, parasını ben veremişim de...' haberini tam 1,5 saat tartıştılar. Türkiye'de daha önemli şeyler oluyor. 1,5 saat boyunca bunu konuşmayı gerçekten çok anlamsız buldum" diyerek üçlü ünlü isme sert çıktı. Saba Tümer, Ayşe Özyılmazel ve Oya Germen'i bir dönem Türkiye'de de ekrana gelen "Altın Kızlar" dizisindeki karakterlere benzeten Rutkay, "Oraya çıkmışlar Altın Kızlar gibi, program yapıp 1,5 saat boyunca benim özel hayatımı konuşmaları ve bilmedikleri bir konu hakkında konuşmaları, üstelik de sözlü tacize varacak üslupta konuşmaları beni çok rahatsız etti" dedi.
(Hürriyet)
675
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.