Magazin

Kavga büyüyor!

Kavga büyüyor!

Demet Akalın, nikah şahitliğini yapmaktan vazgeçtiği için sinirlendiği Sibel Can'a Twitter'dan savaş açtı. Can'ın yanıtı da sert oldu.

Güncellenme tarihi:
Demet, nikah şahidi olmamı istemişti, ben de "tamam" demiştim. Ancak nikahından iki gün önce cep telefonuna mesaj atarak mazeretimi bildirdim. Mazeretim işle ilgiliydi. Demet'in nikahının olduğu gün İstanbul dışında sahne çalışmam vardı. Bu, biz sanatçılar için çok normal bir durum. Demet Akalın Sibel Can Suskunluğum asaletimdendir Bu çirkin yorumlara anlam veremedim. Söylenecek çok şey var ama Mevlana ne demiş: "Suskunluğum asaletimden. Her lafa verilecek bir cevabım var ama bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye!" Hesabını mahkemede verecek. "Hem geçmişinde hem özünde dansöz" Demet Akalın, nikah şahitliğini yapmaktan son anda vazgeçen Sibel Can için Twitter'a "Yaaaa insan hem geçmişinde hem özünde dansöz olur mu!" diye yazdı. Ayrıca Can'ın, boşanmak üzere mahkemelik olduğu Sulhi Aksüt'ü evindeki kasayı boşaltmakla suçlamasının ardından da sayfaya şu ağır notu düştü: "Yalan-sahte... ıyi olmuş, o kasan boşalmış, beter ol! Çocuklu sahtekar!" (Hürriyet)
Yayın tarihi: 24.02.2010
1740
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.