Magazin

Kavaklıdere Şarapları'ndan bağbozumu turları

Kavaklıdere Şarapları'ndan bağbozumu turları

Kavaklıdere Şarapları, Akyurt'aki fabrikaya Pazar günleri bağbozumu süresince şarap yapım aşamalarının da görülebileceği turlar düzenliyor. Kavaklıdere Şarapları'ndan yapılan açıklamaya göre, şarap meraklıları bağbozumu süresince Akyurt'taki fabrikayı ve üzüm bağlarını gezebilecek.

Meşhur Kalecik Karası bağlarını görme ve yöresel şarapları tatma imkanını elde edecek konuklar, günbatımı eşliğinde piknik yapabilecekler. Konuklar, Akyurt'taki üretim tesislerinde Kavaklıdere şaraplarının tarihçesi ve üzüm çeşitleri hakkında da bilgi alma ve ürünleri tatma imkanına sahip olacaklar.

Kavaklıdere Şaraplarının bağbozumu süresince düzenlediği turlara katılmak isteyenlerin, Ankara Tunus Caddesi 88 numara önünden kalkacak servislere binmek üzere saat 14.00'te hazır bulunmaları ve 847 50 73 ile 467 57 75 numaralı telefonlardan rezervasyon yaptırmaları gerekiyor.
Yayın tarihi: 23.08.2002
762
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.