Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Katie Holmes ilk kez konuştu!

Katie Holmes ilk kez konuştu!

Katie Holmes, Tom Cruise'dan boşandıktan sonra ilk kez konuştu...

katie holmes

ABD’li oyuncu Tom Cruise’dan geçen ay boşanan 33 yaşındaki oyuncu Katie Holmes, ayrılığıyla ilgili olarak ilk kez konuştu Katie Holmes, evliliğinin sona ermesinin diğer insanların sorunlarının yanında küçük bir sorun olduğunu belirterek “Dünyada bir sürü çok ciddi sorunu olan, yaşam mücadelesi verenmilyonlarca insan var. Boşanmamonların sıkıntılarının yanında çok küçük bir şey” dedi.

Tom Cruise, bu hafta başında resmen boşandığı eşi Katie Holmes'a dudak uçuklatan servetinden tek kuruş vermedi...Holmes ve Cruise'un geçtiğimiz Pazartesi günü New York Şehir Mahkemesi'nde sonuçlanan boşanma davasının ayrıntıları basına sızdı. İnternetteki TMZ.com sitesinin haberine göre Tom Cruise, boşandığı eşi Katie Holmes'a 250 Milyon Dolar'lık servetinden hiçbir şey vermedi.

Ünlü futbolcuyla yatakta mı basıldı?

Cruise boşandığı eşine nafaka ödemeyecek. Sadece altı yaşındaki kızları Suri için yıllık 400 Bin Dolar çocuk bakım bedeli ödemekle yükümlü olacak. Cruise ayrıca kzı Suri'nin sağlık harcamaları, sigorta, eğitim gibi masraflarını da karşılayacak. Çiftin kızları Suri'nin velayeti annesinde kaldı. Ancak babasının da Suri'yi ziyaret hakkı var.

Katie Holmes, Haziran ayında aralarındaki "uzlaştırılamaz farklılıklar" nedeniyle boşanma davası açmıştı. Cruise, 50'nci doğum gününe kısa bir zaman kala bu haberle şoke olmuştu. Holmes'un, kocasının minik kızları Suri'yi ileri gelenlerinden olduğu Scientoolgy tarikatının kurallarına uygun şekilde yetiştirmek istemesinden endişe duyduğu, bu yüzden boşanmaya karar verdiği ileri sürülmüştü. 2005 yılında flört etmeye başlayan çift, 2006 yılının Kasım ayında İtalya'da bir şatoda dünyaevine girmişti. Çiftin kızları Suri ile Tom Cruise'un Nicole Kidman ile evliyken evlat edindiğ Isabella ve Connor da törene katılmıştı.

Milliyet

720
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.