Magazin

Katie Holmes ayrılsın mı?

Katie Holmes ayrılsın mı?

Katie Holmes-Tom Cruise çiftinin ayrılacakları yönünde çıkan haberlerin sayısı her geçen gün artıyor.

Hatta bazıları gün bile sayıyor. US dergisinin düzenlediği ankette, dergi okurlarının yüzde 80'i Katie Holmes'un ayrılması gerektiğini düşünüyor.

Hollywood magazin basını, Katie Holmes-Tom Cruise çiftinin ayrılacağına artık kesin gözüyle bakıyor. Birçok magazin yazarı, Katie Holmes'un Scientology tarikatı ve Tom Cruise'un yarattığı baskı ortamından dolayı evliliğini bitireceğini iddia ediyor. US dergisinin okurları arasında yaptığı "Katie Holmes, Tom Cruise'dan ayrılmalı mı?" başlıklı ankete büyük ilgi gösterildi. Dergi okurlarının yüzde 80'i Katie Holmes'un ayrılması gerektiğini düşünüyor. İşte Katie Holmes'un yeni bir hayat kurmasını isteyenlerin gerekçeleri:

  • Tom Cruise için Scientology tarikatı herkesten ve her şeyden daha önemli. Aktör, üvey çocuklarını da bu tarikatın kurallarına uygun olarak yetiştiriyor. Çocuklarını okula göndermek yerine evinde özel ders verdiren Cruise'un Suri'yi de benzer bir eğitime tabii tutması bekleniyor.
    Yayın tarihi: 21.05.2007
  • 665
    dahafazlası
    YORUMLAR
    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.