Magazin

Kate Moss'un görevi tehlike

Kate Moss'un görevi tehlike

İngiliz manken Kate Moss, soygun suçuyla hapse giren, uyuşturucu bağımlısı sevgilisi Pete Doherty yüzünden eleştiri alıyor.

Genç şarkıcı Pete Doherty'yi cezaevinde düzenli olarak ziyaret eden tek kişi Kate Moss oldu! Müzik dünyasının çılgın delikanlısı, soygun suçuyla cezaevine girdikten sonra, bu kez de uyuşturucu bağımlılığıyla gündeme geldi. Manken sevgilisi Kate Moss ise hiç aldırış etmedi ve 'Bir erkekte aradığım özelliklerin hepsi Pete'de var' diyerek yeni sevgilisinden vazgeçmeye niyetinin olmadığını açıkladı.

Pete Doherty de sevgilisinin bu sözleri üzerine çok duygulandı. 'Kate benimle ilgilenmeseydi, kendimi toplayamazdım ve bir hastanede tedavi göremezdim' dedi. Sevgililer birbirlerini yere göğe sığdıramıyorlar ama, Kate Moss'un yakınları bu ilişkiyi onaylamıyorlar. Pete Doherty'nin bir zamanlar madde bağımlılığı tedavisi gören Kate Moss'u tekrar aynı batağa sürüklemesinden korkuyorlar.

HAVAALANINDA KEŞFEDİLDİ
Kate Moss, 1974 yılında İngiltere'de Surrey'de doğdu. 14 yaşında Bahama adalarından tatilden dönerken, JFK Havaalanı'nda Storm Mankenlik Ajansı sahibi Sarah Ducas'ın dikkatini çekti. Bir yıl sonra Kate'in annesiyle babası boşanınca Kate moda dünyasına adımını attı. İngilizlerin Face isimli moda dergisinde üstsüz yayınlanan fotoğrafı, üne kavuşmasına yetti.

Genç kız, moda dünyasının en çok fotoğrafı çekilen ve en zengin mankenlerinden biri olmayı başarmıştı ama kötü günler de beraberinde geldi.

Önce anoreksiya(yeme bozukluğu) olduğu söylendi. Ardından madde bağımlılığından kurtulmak için bir klinikte tedavi gördü. Ancak gazeteci Jefferson Hack'ten doğan kızı onu ayağa kaldırmaya yetti. Fakat güzel manken, şimdi yeniden tehlike sularında yüzmeye başladı. Bakalım bu kez Kate'i ne kurtaracak?

ÇOCUKSU VE ASİ ERKEKLERİ SEVİYOR
Kate Moss'un hayatına hep ünlü ve zengin erkekler girdi. En uzun ilişkisi, bugün şarkıcı ve oyuncu Vanessa Paradis ile mutlu bir evlilik sürdüren Amerikalı aktör Johnny Depp ile oldu. Daniel Craig, kızının babası Jefferson Hack de modelin diğer sevgilileri arasındaki yerlerini aldılar. Bu erkeklerin hepsi tıpkı son sevgilisi Pete Doherty gibi orta boylu ve çocuksu suratlı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 24.02.2005
454
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.