Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kate Moss'a şok hakaret

Kate Moss'a şok hakaret

Aldatıldığını öğrendikten sonra Peter Doherty`i terk eden ünlü süpermodel Kate Moss eski sevgilisinin röportajında kendisi için söylediklerini okuyunca neye uğradığını şaşırdı.

Uzun süredir beraber olduğu ünlü şarkıcı Pete Doherty`nin kendisini bir mankenle aldattığını öğrenince Doherty`i terk eden İngiliz süpermodel Kate Moss `hakaret` şokuyla sarsıldı.

İhanetini öğrendikten sonra Doherty`nin hiçbir çağrısına cevap vermeyerek içine kapanan Moss eski sevgilisinin geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir röportajında kendisi için `Çirkin, yaşlı paçavra` dediğini okuyunca şok oldu.

Yakınları ünlü modelin öfkeden deliye döndüğünü, ikilinin fotoğraflarını yırtarak çığlıklar attığını belirtti. Doherty`nin Moss`a kızgın olduğunu anlattığı satırlarda bu tarz ifadeler kullandığı belirtilirken ünlü şarkıcının sevgilisine dönmek için can attığını söylediği kaydedildi.

Haberin Devamı İçin Tıklayınız...
334
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.