Magazin

Kate Moss'a şok hakaret

Kate Moss'a şok hakaret

Aldatıldığını öğrendikten sonra Peter Doherty`i terk eden ünlü süpermodel Kate Moss eski sevgilisinin röportajında kendisi için söylediklerini okuyunca neye uğradığını şaşırdı.

Uzun süredir beraber olduğu ünlü şarkıcı Pete Doherty`nin kendisini bir mankenle aldattığını öğrenince Doherty`i terk eden İngiliz süpermodel Kate Moss `hakaret` şokuyla sarsıldı.

İhanetini öğrendikten sonra Doherty`nin hiçbir çağrısına cevap vermeyerek içine kapanan Moss eski sevgilisinin geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir röportajında kendisi için `Çirkin, yaşlı paçavra` dediğini okuyunca şok oldu.

Yakınları ünlü modelin öfkeden deliye döndüğünü, ikilinin fotoğraflarını yırtarak çığlıklar attığını belirtti. Doherty`nin Moss`a kızgın olduğunu anlattığı satırlarda bu tarz ifadeler kullandığı belirtilirken ünlü şarkıcının sevgilisine dönmek için can attığını söylediği kaydedildi.

Haberin Devamı İçin Tıklayınız...
Yayın tarihi: 02.08.2007
346
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.