Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kate Moss sevgilisinin kurbanı

Kate Moss sevgilisinin kurbanı

Kokain kullandığının ortaya çıkmasıyla zor günler yaşayan Kate Moss, kabus gibi geçen günleri atlatmaya başladı.

Kate Moss'un fotoları sağda

Burberry, Chanel ve H&M gibi markaların yüzü olan Kate Moss'un hayatı bu olayla bir anda değişti. Bu olayın ardından ünlü firmalarla yollarını ayırmak zorunda kalan 31 yaşındaki ünlü modelin, yakın çevresine göre uyuşturucuya başlamasındaki en büyük etken, sevgilisi rock şarkıcısı Pete Doherty...

Batağa sürüklendi
Moss'un yakın arkadaşları ünlü modelin, Doherty ile birlikte olmaya başladığı ilk zamanlarda onu uyuşturucu ve alkolden uzak tutmak için elinden geleni yaptığını ama başarılı olamadığını belirtiyor.

Moss'un uyarılarına kulak asmayan Doherty, uyuşturucu batağına güzel modeli de yavaş yavaş çekmeye başlamış. Kate Moss'un fotoğraflarının yayınlanmasından sonra göz altına alınan Doherty, sorgulandıktan sonra üzerinde uyuşturucu bulunmadığı için serbest bırakılmıştı.

Dostlardan destek
Olaylar sırasında Londra'da bulunan Kate Moss, fotoğraflarını gazetede gördüğü anda adeta şok yaşadığını belirtiyor. "Bir anda cep telefonuma mesajlar yağmaya başladı, herkes şaşkındı. Dostlarım bana güçlü ve sağlam durmamı söylüyorlardı" diyor ünlü model.

Elton John ve McQueen
Bu dönemde Moss'a, ünlü şarkıcı Elton John ve modacı Alexander McQueen çok destek oldu. McQueen, bir defilesine 'Seni Seviyoruz Kate' yazılı tişörtle çıktı. Ekim ayında Meadows kliniğinde bir ay tedavi olan ünlü model, bu kötü günleri atlatmak için elinden geleni yapıyor.
297
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.