Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kate Moss anneliğe hazırlanıyor

Kate Moss anneliğe hazırlanıyor

Top model Kate Moss, ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor. Doktor kontrolünde özel bir beslenme programı uygulayarak birkaç kilo alan ve sigarayı azaltan Moss, gece hayatını daminimuma indirdi. Güzel modelin bedenini anneliğe hazırladığı konuşuluyor.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014

KATE MOSS FOTOĞRAFLARI

Yaz tatilini eşi Jamie Hince ve ailesiyle birlikte Coted’Azur’de geçiren top model Kate Moss, enerji ve sağlık depoladığını açıkladı. Bir dönem aşırı derecede zayıfladığı için eleştiri oklarını üzerine çeken Moss, doktor bir arkadaşının kontrolünde yaz boyunca özel bir beslenme progra mı uy gu la ya rak birkaç kilo aldığını ve sigarayı azalttığını söyledi. Gece hayatınıda minimuma indirdiğini dile getiren güzel model, kendini uzun zamandır olmadığı kadar enerjik ve mutlu hissettiğini belirtti.

KIZINA KARDEŞ VERMEK İSTİYOR

Güzel modelin uzun zaman üzerine ilk kez sağlığına bu kadar dikkat etmesi hamile kalmayı planladığı yönünde yorumlar yapılmasına yol açtı. Jefferson Hack’ten Lila Grace adında 9 yaşında bir kızı olan ve Hince’la evlendiği günden beri kızına bir kardeş vermek istediğini belirten Moss’un yeniden anne olmak için çalışmalara başladığı konuşuluyor.

(Habertürk)

366
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.