Magazin

Kate Middleton üstsüz yakalandı

Kate Middleton üstsüz yakalandı

Cambridge Dükü ve Düşesi'nin neşesi fena kaçtı! Çünkü bir Fransız dergisi, Kate Middleton'ın üstsüz fotoğraflarını yayınlayacağını iddia ediyor.

Güncellenme tarihi:

KATE MIDDLETON FOTOĞRAFLARI

Geçen hafta, Prens William ile Kate Middleton Provence'taki şatonun havuz başında güneşlenirken çekilen fotoğraflar, önceki gün Closer dergisinin internet sitesinde sansürlü olarak yayınlandı. Fotoğrafta Kate Middleton tamamen üstsüz, Prens William ise deniz şortu giyiyor.

Fotoğrafın altında ise şöyle yazıyor: "Geleceğin İngiltere Kraliçesi'ni daha önce hiç görmediğiniz ve bir daha göremeyeceğiniz şekilde görün!"

Kraliyet ailesi, çift Asya gezisine başlamadan önce çekilmiş fotoğraflarla ilgili yorum yapmayı reddetti. Ancak Middleton'ın fotoğrafları, birkaç hafta önce Prens Harry'nin Las Vegas'ta çekilen çıplak resimleri gibi büyük fırtına koparacağa benziyor.

HARRY KENDİNİ YALNIZ HİSSETMESİN
Fransız dergisinin editörü Laurence Pieau, fotoğraflar'da Kate'in tamamen üstsüz olduğunu söyledi ve ekledi: "Harry'nin artık kendini yalnız hissetmesine gerek yok!" İddialara göre Prens William ve Kate'in birbirlerine güneş yağı sürerken de fotoğrafları var.

Fotoğrafları çeken Fransız dergisinin haftaklık 400 bin tirajı var. Dergi, İngiliz Closer'ın bir versiyonu olarak yayınlanıyor ancak bir İtalyan şirketine ait.

(Posta)

Yayın tarihi: 14.09.2012
869
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.