Magazin

Karizma çizdiren fotoğraflar

Karizma çizdiren fotoğraflar

Brad Pitt, 22 yaşında, Missouri Üniversitesi'nden mezun olmak üzereyken, üniversiteyi terk edip Hollywood'un yolunu tuttu.

Pitt, o günlerden söz ederken 'Yaşıtlarımın hepsi bir iş bulup evlenmek istiyordu. Ben ikisini de yapmaktan kaçındım' diyor. Aktör, bir umutla fotoğrafçı Lee Sporkin'e bu pozu verip, fotoğraflarını dönemin gençlik dergilerine gönderdi.

PİLİÇ KILIĞINA BİLE GİRDİ
Brad Pitt, Hollywood'daki ilk günlerinden söz ederken 'Gerçekten akla hayale gelmeyecek işlerde çalıştım' dedi. 1987 yılında 'Less Than Zero' filminde figüranlık yapmadan önce eşya taşıyıcılığı yapmıştı. Ayrıca El Pollo Loco fast-food lokantasının önünde piliç kıyafeti giyerek lokantaya müşteri çekmeye çalışmıştı.

DALLAS'TA BEŞ BÖLÜM OYNADI
Brad Pitt'in Roy London Tiyatro Okulu'ndaki öğretmeni, 'Brad Pitt'de başkalarında olmayan bir özellik vardı' demişti. Başkaları da bu sözlere katıldılar. Brad Pitt 1987 yılında Dallas dizisinin beş bölümünde küçük bir rol ile izleyicilerin karşısına çıktı. Dört yıl sonra da 'Thelma ve Louise' filmiyle üne kavuştu.

KADINLAR ÖNCELİKLİ DEĞİLDİ
Brad Pitt'in okul arkadaşları, sanırız biraz kıskanç olanları, 'O pek yakışıklı biri değildi ve sınıfta arkadaşı yoktu' dediler. 'Oda arkadaşları geceleri partilerde eğlenirlerken, Brad odasında rol ezberlerdi. Kadınlar, hiçbir zaman onun hayatında öncelik kazanmadı' diye de eklediler.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 30.09.2005
408
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.