Magazin

Kariyer kurtaran sevişme sahneleri

Kariyer kurtaran sevişme sahneleri

Genç yıldız Mischa Barton'un kötü alışkanlıklar yüzünden gölgelenen kariyerini bu sevişme sahneleri kurtardı.

Hollywood'un genç yıldızlarından Mischa Barton yeni filmiyle kötü alışkanlıkları yüzünden gölgede kalan kariyerinde yeni bir çıkış yakaladı.

Usta yönetmen Sir Richard Attenborough'un imzasını taşıyan Closing The Ring (Kayıp Yüzük) adlı filme, Barton'ın Gregory Smith ile birlikte kamera karşısına geçtiği cesur sevişme sahneleri damgasını vurdu.

Kariyerinin belki de en iddialı rollerinden birini üstlenen Barton, filmde 60 yıla yayılan bir aşk hikayesinin kahramanı olan Ethel rolünü üstleniyor.

Senaryosunu Peter Woodward'ın yazdığı film İkinci Dünya Savaşı'nın yaşandığı yıllardan başlayıp günümüze uzanan bir aşk öyküsünü konu alıyor.

Kayıp Yüzük'ün iki aşığı Ethel ve Jack'in gençlik yıllarını Mischa Barton ile Gregory Smith; yaşlılık yıllarını da Shirley MacLaine ve Christopher Plummer canlandırıyor.

Filmin konusu şöyle: Üç yüz bine yakın Amerikalı'nın öldüğü ya da Kuzey İrlanda'ya yerleştiği 2. Dünya Savaşı sırasında, 1 Haziran 1944'te 10 genç askerin içinde bulunduğu B-17 uçağı yoğun bir sis içerisinde kalarak Belfast Cave Tepesi'ne çarpar.

Kazanın öncesinde bir asker, nişan yüzüğünü uzaklardaki sevgilisine ulaştırması için köylülerden birine emanet etmiştir. Yıllar sonra yüzüğün ortaya çıkmasıyla geçmişten kalan bazı sırlar da gün yüzüne çıkacaktır...
Yayın tarihi: 26.04.2008
2037
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.