Magazin

Karına sahip çık

Karına sahip çık

Müteahhit Yurdal Sert'in eşi Ivana Sert'in başı, haftalık bir dergiye verdiği cesur pozlar yüzünden derde girdi.

Bu pozları aileye yakıştıramayan Mehmet Sert, oğluna "karına sahip çık" diye sert bir uyarı gönderdi.

Son 'ikoncan'ın huzuru kaçtı
Ivana Sert, beş yıl önce Türkiye'deki iç çamaşırı defilelerinin en popüler mankenlerinden biriydi. Ancak Metro City'nin ortağı Yurdal Sert'le tanıştıktan sonra modellik kariyerinden vazgeçti, evlenip evine çekildi. Son iki yıldır ise yeniden ön planda... Sıra dışı giysileri, Bodrum beach'lerinde verdiği cesur pozları ile dikkatleri çeken Sert, Eda Taşpınar'a yakıştırılan "ikoncan" unvanına bile ortak oldu. Ne var ki bu popülarite ve iddia, sonunda aile huzurunu kaçırdı.

Bir süre basında görünme
Geçtiğimiz günlerde haftalık bir dergiye birbirinden cesur pozlar veren Ivana Sert'in bu rahatlığı, iddialara göre eşinin babası Mehmet Sert'i sinirlendirmiş. Öfkeli baba, küçük oğlu Yurdal'a, gelininin verdiği pozların aileye yakışmadığını söylemiş, "karına sahip çık" mesajı göndermiş. Babasına karşı aradığı desteği ağabeyi Ünsal Sert ve yengesi Neşe Sert'den de bulamayan Yurdal Bey'in, eşinden bir müddet poz vermemesini, gazetelerde görünmemesini rica ettiği konuşuluyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 10.11.2008
434
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.