Magazin

Karımı çok seviyorum boşanmak istemiyorum

Karımı çok seviyorum boşanmak istemiyorum

Taksim'deki Heaven isimli bar çıkışı bir kadınla çekilen fotoğraflarının basına yansımasının ardından Defne Samyeli'nin boşanma davası açtığı Eren Talu, ilk kez konuştu.

Defne Samyeli'nin 1,5 milyon lira tazminat talebiyle boşanma davası açtığı işadamı Eren Talu, önceki gün arkadaşlarıyla gittiği İstinye Park'ta soruları yanıtladı. Geçtiğimiz gün İstinye Park'ta boşanma kararını kızına açıklamaya çalışan Talu, samimi açıklamalarda bulundu. Taksim'deki Heaven isimli bar çıkışı bir kadınla birlikte basına yansıyan fotoğrafların ardından eşi Defne Samyeli'nin açtığı boşanma davasını değerlendiren Talu, "O fotoğrafın boşanma davasıyla bir ilgisi yok. Fotoğrafın çekildiği gün zaten Defne Hanım boşanma dilekçesini vermişti. Fotoğraftaki bayanla 3-4 saat önce tanıştık. Kim olduğunu söylemek istemiyorum. Kendisi çok iyi bir insan. Böyle bir olayın içine hiç girmemesi gerekirdi ama oldu maalesef"şeklinde konuştu.

"CASUS PROGRAM"A UZUN SÜRE GÜLDÜM
Defne Samyeli'nin avukatları arayıcılığıyla verdiği dilekçede yer alan Defne Samyeli'nin telefonuna casus program yerleştirerek onu dinlediği iddialarını da yanıtlayan Eren Talu, "Bu iddialara çok güldüm. Kesinlikle doğru değil.

Ayrıca kendisine psikolojik baskı yaptığımı öne sürüyor. Defne benim için Hürriyet Gazetesi'nde bir yazı yazmıştı, benim hakkımda neler düşündüğünü neler hissettiğini insanlar oradan okusun" dedi.

OLAYIN FARKLI BOYUTLARI VAR
Boşanma olayının basına yansıyan fotoğraflar ve haberlerle hiçbir ilgisi olmadığını söyleyen Talu, "Bu konuda konuşmama hakkımı kullanmak istiyorum.

Çünkü olayın içinde öyle farklı konular var ki, zaten ortaya çıksa herkes küçük dilini yutar. Dolayısıyla öğrendiğiniz zamen siz dahil herkes çok şaşıracak" dedi.

HALA EVİMDE KALIYORUM
Evden üç ay uzaklaştırma kararı verildiği haberlerine ise "Hala ben çocuklarım Deren ve Derin ile yaşadığımız evde kalıyorum. Defne Hanım kendisi evi terketti. Benim çocuklarımla da bir sorunum yok" diyen Talu ardından da ekledi, "Ben hala eşimi seviyorum ve asla boşanmak istemiyorum."

Eren Talu bar çıkışı görüntülenmişti
Bar çıkışı bir kadınla objektiflere yakalanan Eren Talu, bu olayın ardından eşi Defne Samyeli'nin açtığı boşanma davasındaki iddialar ve tazminat talebiyle karşı karşıya kalmıştı. Ancak boşanmayı düşünmediğini söyleyen Eren Talu'nun, hala alyansını çıkartmadığı görüldü. Talu'nun, soruları yanıtladıktan sonra eşi Defne Samyeli'ye ait beyaz Range Rover marka D plakalı cipe binerek evinin yolunu tutması dikkat çekti.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 11.10.2009
430
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.