Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kardashian'lar İstanbul'da da program yapar mı?

Kardashian'lar İstanbul'da da program yapar mı?

NBA lokavtı süresince Beşiktaş - Milangaz basketbol takımında oynaması için teklif götürülen Lamar Odom'un teklife sıcak baktığı söyleniyor.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
Kardashian'lar İstanbul'da da program yapar mı?
Lamar Odom'un İstanbul'a gelme ihtimalinin olması tabii ki eşi, reality TV yıldızı Khloe Kardashian'ın da İstanbul'a gelmesi demek. Bu da gittikleri her şehirde reality programı yapan ünlü Kardashian kardeşler İstanbulda da program yapar mı sorusunu akıllara getiriyor.

ABD'li ünlü televizyon yıldızı Kim Kardashian'ın da aynı zamanda kardeşi olan Khloe Kardashian, geçtiğimiz yıl Türkiye'de düzenlenen Dünya Basketbol Şampiyonası'nda kocasının maçlarını izlemek için ülkemize gelmişti. İkili maçlardan fırsat bulduklarında İstanbul gecelerinde boy göstermiş magazinciler peşinden bir an olsun ayrılmamıştı. Çift, reklamcıların da gözdesi durumunda. Öyle ki Odom ve Khloe çifti bir reklam filminde yarı çıplak boy göstermişti.

Lamar Odom ve Kardashian kardeşlerin fotoğraflarını görmek için tıklayın!

İstanbul'a hayranlığını Twitter'dan paylaşan Kardashian, ablası Kim'e "İstanbul'da eskiden saray olan bir yerde kalıyoruz, çok şey kaçırıyorsun" diye yazmış, bu mesajı ABD'de bile çok konuşulmuştu.

Ancak Türk karşıtlığı ile tanınan Ermeni asıllı ABD'li yıldız Kim Kardashian'ın, kardeşi Khloe'nin İstanbul'da yaşayıp yaşamayacağı merak konusu oldu. Fakat bu transferde geçen yıl şampiyona için Türkiye'ye gelip hayran kalan Khloe'nin de büyük etkisi olduğu söyleniyor.
288
dahafazlası
YORUMLAR

Her yerde gördüğümüz yetmiyormuş gibi airbag kalçalı kadını, bi de artık ana haber bültenlerinde ve yerli magazin programlarında izleriz :/ Gelmesinler bi zahmet.. İstenmiyorlar.

isiiim soyisiiim 26.11.2011 01:47:37

Gelmesin bu Türk düşmanı kadın buraya.. Hiç ihtiyacı yok Türkiye'nin onun koca poposunun reklamına !!

srp 25.11.2011 16:54:26
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.