Magazin

'Karanlık' seks sırları

'Karanlık' seks sırları

Andrew Murton tarafından kaleme alınan Hollywood'un en seksi kadını Angelina Jolie'nin biyografisi, güzel aktris hakkında tuhaf gerçekleri ortaya koyuyor.

Güncellenme tarihi:
Kitapta, Jolie'nin 16 yaşındayken annesi Marcheline Bertrand'ın sevgilisiyle yattığı yazıyor. Uzun yıllar annesiyle arasını düzeltmek için çabalayan Jolie'nin onu kaybedince çok yıkıldığı da anlatılıyor. FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN Pek çok hayranı, Angelina Jolie hakkında yazılan bu kitabı hiç kuşkusuz merakla okuyacak. Her cümlesinde Jolie hakkında bir sürü bilgiyle karşılaşmak olası. Öyle ki kitaptaki bazı bölümler Angelina'nın seks hayatı hakkında çarpıcı örnekler sunuyor. Kitapta, Jolie'nin 16 yaşındayken annesi Marcheline Bertrand'ın sevgilisiyle yattığı yazıyor. Uzun yıllar annesiyle arasını düzeltmek için çabalayan Jolie'nin onu kaybedince çok yıkıldığı da anlatılıyor. Bir kaynağın verdiği bilgi "Marcheline o genç delikanlıya aşıktı ama Angelina onunla yattı ve daha sadece 16 yaşındaydı" şeklinde. Bu lişkiyi ortaya çıkaransa yine anne Marcheline Bertrand olmuş. Sevgilisinden ayrılan kadın, yıllarca kızını affetmemiş. 2007 yılında 56 yaşındaki annesini kaybettiğinde Jolie bir süre sıkıntılı günler yaşamış. Kitapta en dikkat çeken nokta şimdili bu gibi görünüyor. Angelina Jolie'nin kitap hakkındaki yorumunun ne olacağı ise merak konusu. (Aksam)
Yayın tarihi: 27.10.2009
549
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.