Magazin

Karadeniz’den yoğurt getirdim evi terk etti

Karadeniz’den yoğurt getirdim evi terk etti

Şarkıcı Erol Büyükburç (76) ile 2004 yılında evlendiği Alman asıllı eşi Ute Eser arasında sular durulmuyor.

Erol Büyükburç, boşanma davası açan eşinin “Erol bana ‘Kötü kadınsın, benim paramı istiyorsun’ dedi. Beni tehdit etti. Oysa kazandığı paralarla borçlarımızı zor ödedim. Çocuklarım olmasa şu an aç kalmıştım” açıklamalarına Süper Kulüp programında yanıt verdi:

“Ute Hanım’ın suçlamalarını reddediyorum. Ona maddi olarak bakmadığım iddiasını da kabul etmiyorum. Bütün kazancım, milyonlarca lira onun kasasına girdi. Ayrıca onu tehdit ettiğimi söylüyor, şerefim ve namusum üzerine yemin ederim ki ben öyle bir şeye teşebbüs dahi etmem.”

Ute Eser ise evliliği Erol Büyükburç’un bitirmek istediğini ve onun geçtiğimiz eylül ayında evi aniden terk ettiğini öne sürdü:

“Erol Bey, eylül ayında evi terk etti. Ben bir çekim için Karadeniz’deydim. Eve döndüğümde sarıldık, hasret giderdik. Hatta ben ona Karadeniz’den taze yoğurt getirmiştim. Ama ertesi gün evi terk etti. Ben çok şaşırdım. Şimdi onu evden attığımı söylüyor. O, etrafındaki yanlış arkadaşlara kulak verdi. Yanındaki bir-iki kişi, para konusunda sürekli aramıza girmeye çalışıyordu. Kendisine 500 bin liralık tazminat ve boşanma davası açtım. Tabii ki bunu ödememek için söylediklerimi yalanlıyor.”

(Milliyet)

Yayın tarihi: 22.03.2012
485
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.