Magazin

Karadağlı'ya 'çarpan' eşi çıktı

Karadağlı'ya 'çarpan' eşi çıktı

Tamer Karadağlı, 'ihaneti'yle ilgili basın toplantısına başında yara bandıyla çıkıp 'Kapı çarptı' demişti. 'Çarpan', eşi Arzu Balkan'ın 'anahtarlığı' çıktı.

Seks kasetli şantaj skandalının ardından evliliklerinin geleceğine karar verebilmek için eşiyle Amerika'ya giden Tamer Karadağlı'nın alnında günlerce bantla gizlediği yaranın, Arzu Balkan'ın fırlattığı anahtarlıktan olduğu anlaşıldı.

Sokakta 'Boşan' baskısı
Kaset skandalının ardından, 'Çocuklar Duymasın' dizisinin yapım şirketi Mint Prodüksiyon'un bahçesinde düzenlediği basın toplantısında, bantla gizlediği alnındaki yara sorulduğunda 'Küçük bir kaza, kapıya çarptım' diyen Karadağlı ile eşi Arzu Balkan'ın anlattıkları farklı oldu.

Yakınlarına, sokağa her çıktığında kendisini tanıyan kadınların eşinden boşanması için kendisine laf atıp baskı yaptığını anlatan Balkan, evliliğinin geleceğine ilişkin kararı ABD'de vereceğini söyledi.

Birlikte gittikleri Cannes seyahatinde Karadağlı'nın bir şantaja maruz kaldığını, bu insanlardan kurtulmak için polise gittiğini anlattığına ama ihanetten hiç söz etmediğine dikkat çeken Balkan, yakınlarına eşinin alnında iz bırakan olayı ise şöyle anlattı: "Türkiye'ye geldikten sonra, olay medyada büyümeye başladı. Tamer o zaman beni aldattığını itiraf etti. Elimdeki anahtarlığı fırlattım."
(Milliyet)
Yayın tarihi: 15.08.2004
387
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.