Magazin

Karadağlı eşini yine aldattı mı?

Karadağlı eşini yine aldattı mı?

süredir kulislerde Tamer Karadağlı ile Deniz Uğur'un beraberlikleri konuşuluyor.

İlk olarak "Yağmur Zamanı" dizisinde iki sevgiliyi canlandıran, ardından da "Hayatım Sana Feda"da karı-kocayı oynayan Tamer Karadağlı ile Deniz Uğur'un, gizli bir aşk yaşadıkları bugünlerde herkesin dilinde.

Kulislerde ikilinin sık sık bir araya geldikleri konuşulurken, son olarak Tamer Karadağlı'nın Deniz Uğur'un "Baba Oluyorum" dizisinde konuk oyuncu olarak oynaması, dikkat çekti. Ünlü ikili aşk iddialarına gülüp geçtiklerini belirtirken, 2 Şubat'ta da sabah saatlerinde Bostancı'daki Paçacı Hikmet Usta'da baş başa yerken görüntülenmeleri, kafaları karıştırdı.

Tamer Karadağlı son günlerde herkesin dilinde olan bu dedikoduyla ilgili sessiz kalmayı tercih ederken, eşi Arzu Balkan şu açıklamayı yaptı:

"Benim söyleyecek fazla bir şeyim yok. Çünkü böyle bir şey yok. Deniz Hanım yeni bir diziye başladı ve bu haberlerin aynı günlere denk gelmesini anlamıyorum. Tamer'le böyle bir şeyi konuşmaya gerek bile duymadım. Bunlara yazan arkadaşlar güzel yazsınlar ve bu yazdıklarını değerlendirsinler. Biz bu haberlere gülüp geçiyoruz" dedi.

Deniz Uğur ise, "Adı üstünde dedikodu. Popülerliğiniz arttıkça dedikodular da artar" şeklinde konuştu.

Tamer Karadağlı'nın, önceki akşam ekrana gelen "Uçankuş" programında aşk dedikodularının yayınlanması üzerine stüdyoya geldiği, ancak yayına girmek istemeyip Erol Köse'yi görmek istediği öğrenildi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 24.03.2007
486
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.