Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Karadağlı-Balkan çifti boşandı

Karadağlı-Balkan çifti boşandı

Oyuncu Tamer Karadağlı ile Arzu Balkan çifti, Fatih Adliyesi'nde tek celsede boşandı. Çiftin çocukları Zeyno'nun velayeti annesinde kaldı.

Boşanma davası Fatih Adliyesi 2'inci Aile Mahkemesi'nde gerçekleştirildi. 2002 yılında hayatlarını birleştiren Karadağlı ve Balkan, adliyeye bugün saat 08.30 sıralarında ayrı araçlarla geldi.

Birlikte adliye binasına giren çift, saat 11.00'de görülen davanın ardından yine birlikte çıktı, avukatlarıyla birlikte basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Çocuk annede kalacak
Tamer Karadağlı, "Medeni bir şekilde evliliğimizi noktaladık. Dostluğumuz devam edecek. Zaten tümüyle ayrılmamız söz konusu değil, çünkü bir kızımız var. Çocuk tabii ki annesinde kalacak" dedi. Karadağlı mal paylaşımı hakkındaki sorulara ise yanıt vermedi.

Çift birlikte adliyeden Vatan Caddesi'ne kadar yürüdü. Tamer Karadağlı ilk çevirdiği taksiye eşini ve avukatını bindirdi, ikinci taksiye ise kendisi binerek adliyeden ayrıldı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 24.04.2007
449
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.