Magazin

Kara listede Tarkan da var

Kara listede Tarkan da var

Tarkan, 1990’lı yılların ikinci yarısında Barush College’e kaydını yaptırdı. Fakat okula hiç uğramadığı için kaydı silindi.

Türk pop müziğinin Megastar’ı Tarkan, 1990’lı yılların ikinci yarısında City University of New York’a bağlı Barush College’e kaydını yaptırdı.

O dönemde yılın büyük bölümünü Amerika’da geçiren ünlü sanatçı, asker kaçağı olduğu zamanlar kaydolduğu okula 2000 yılında bedelli askerlik yaptıktan sonra bir daha hiç uğramadı.

LİSTEDE JENNIFER LOPEZ DE VAR

City University of New York'a bağlı Barush College, okula kaydını yaptırıp da devam etmeyen ünlü isimleri internet sitesinde deşifre etti. İsimler arasında Jennifer Lopez, modacı Ralph Lauren, porno yıldızı Robin Byrd ile beraber megastar Tarkan da var.

Tarkan, asker kaçağı olduğu dönem kaydolduğu okula bedelli askerlik sonrası devam etmemiş. Üniversite yönetimi birkaç yıl bekledikten sonra Tarkan'ın kaydını okuldan silmiş.

Üniversite yıllar sonra ünlü starları "Okulumuza katılıp da devam etmeyenler" başlığıyla internet sitesinde deşifre etti.

(Gazeteport)

Yayın tarihi: 16.11.2013
742
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.