Magazin

Kaptan Kirk böbrek taşını sattı

Kaptan Kirk böbrek taşını sattı

Kaptan Kirk karakteriyle tanınan Emmy ödüllü ünlü sinema sanatçısı William Shatner, böbrek taşını İnternet'te 25 bin dolara sattı.

William Shatner, böbrek taşının satışından elde ettiği 25 bin doları fakirlere ev yapan Habitat for Humanity (İnsanlık İçin Çevre) adlı örgüte bağışladığını belirtti.

İnternet casino "GoldenPalace.com"a sattığı böbrek taşı konusunda yaptığı açıklamada Shatner, "Benimle böbrek taşımı satmam için görüşmeye geldiklerinde önce 15 bin dolar teklif ettiler. Bu teklifi Uzay Yolu dizisinde giydiğim üniformaların bile 100 bin dolardan fazlaya satıldığını bildiğim için reddettim" dedi.

Shatner, yüzük büyüklüğündeki böbrek taşı için 25 bin dolar istediğini ifade etti. Böbrek taşından ayrılmanın, vücudundan tamamen ayrılmış olsa bile kendisi için kolay olmadığını söyleyen Shatner, böbrek taşını ziyaret etmek hakkının kendisine tanındığı için söz konusu satışa onay verdiğini vurguladı.
Yayın tarihi: 19.01.2006
460
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.