Magazin

Kapanma-açma farkı: 30 bin $

Kapanma-açma farkı: 30 bin $

Nurgül Yeşilçay filmde türban takmak, Tuba Ünsal ise silikonlu göğüsleriyle kamera karşısına geçmek için ücretine 30 bin dolar zam yaptı

Güncellenme tarihi:
Tuba Ünsal fotoğrafları için... Nurgül Yeşilçay fotoğrafları için... 30 bin dolar zam yaptı Yazla birlikte art arda filmler çekilmeye başlandı. Oyuncuların kariyerlerinde önemli yer tutan filmler, maddi olarak da ciddi bir kazanç sağlıyor. Nurgül Yeşilçay ve Tuba Ünsal da filmleriyle bu yaz en çok para kazanacak isimler arasında yer alıyor. "Vicdan" filminde bir konsomatrisi canlandıracak olan Yeşilçay, türbanla görüneceği sahneler için ücretini 120 bin dolardan 150 bin dolara çıkardı. Tuba Ünsal da filmindeki bir kaç sahne nedeniyle fiyatına zam yaptı. Ancak Yeşilçay gibi kapanmak için değil, açılmak için. Ünsal geçenlerde göğüslerine silikon taktırmıştı. Silikonlu göğüsleriyle kamera karşısına geçmek için ücretini 70 binden 100 bin dolara yükseltti. (Vatan)
Yayın tarihi: 18.06.2008
551
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.