Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kainat güzeli çırılçıplak

Kainat güzeli çırılçıplak

Geçtiğimiz ay yapılan Miss Universe 2008'de (Kainat Güzellik Yarışması) birinci seçilen Venezülelalı güzel Dayana Mendoza'nın yarışmaya katılmadan önce bir mücevher firmasının katalog çekimleri için soyunduğu ortaya çıktı.

Güncellenme tarihi: 29.04.2014
Reklam için çekilen fotoğrafta, göğüslerini kollarıyla kapadığı için herhangi bir yeri görünmeyen ancak birçok kişi tarafından tepki alan Dayana Mendoza, konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmazken, Miss Universe Organizasyon Müdürü, kraliçeyi koruyarak, fotoğrafların tepki doğuracak bir özellik taşımadığını ve bunun yarışma sonucunu değiştirmeyeceğini belirtti. "Onun modelliğine saygımız sonsuz. Tıpkı güzelliğine olduğumuz gibi. Bu fotoğraflarda hiçbir şey yok. Onun güzelliği estetik bir biçimde ortaya konmuş. Konuyu çarpıtmak gereksiz. Kraliçenin unvanı geri alınamaz" ifadesinde bulunan müdür Paula M. Shugart, "Pornografik bir öge taşımayan artistik fotoğraflar" diyerek son noktayı koydu. (Milliyet)
575
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.