Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kafatasına saplanan çiviyi farketmedi

Kafatasına saplanan çiviyi farketmedi

ABD'li işçi Lawyer kafatasına saplanan çiviyle altı gün geçirdi. Kafatasına saplanan çivi diş ağrısı nedeniyle çekilen röntgende farketildi.

ABD'nin Colorado eyaletinde bir inşaat işçisi kafatasına saplanan 10 santimetre boyundaki bir çiviyi farketmeden altı gün geçirdi. Diş ağrısı ve görüşünde meydana gelen bozukluk nedeniyle doktora giden işçinin kafatasına saplanan çivi çekilen röntgende farkedildi.

Patrick Lawyer isimli işçinin dört buçuk saat süren ameliyatından sonra açıklama yapan doktoru bir çivi çakma makinesinden fırlayan çivinin Lawyer'ın üst dudağını delerek beynine dört milimetre saplandığını söyledi.

Doktora inanamadı
Röntgenin ardından doktorların söylediğine inanamadığını ifade eden Lawyer ise makinenin ağzına çarptığını ve dudağının bu yüzden kanadığını sandığını söyledi. Ameliyattan sonra durumu iyi olan Lawyer'ın birkaç gün daha hastanede kalması bekleniyor. Hastanede daha önce de benzer bir olaya tanık olunduğu belirtiliyor.
383
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.