Magazin

Kadınların yüreğini hoplatan 10 sözcük

Kadınların yüreğini hoplatan 10 sözcük

Bazı sözler kavga çıkartır, bazıları da sonsuz mutluluklara yelken açtırır. İşte, kadınların duymaktan hoşlandığı ve ilişkilere lokomotif olan 10 sözcük.

Uzmanlara göre, bir kadına sadece 'sizi ne kadar mutlu ettiğini' söyleyerek, onu 'her daim' sizi mutlu etmeye hazır bir hale getirebilirsiniz. 'Kadınların en çok duymak isteyeceği 10 söz' sıralaması erkekler için rehber niteliğinde!

GÜNÜN NASIL GEÇTİ?
Bir kadına gününün nasıl geçtiğini sorduğunuzda, sizin çok düşünceli biri olduğunuzu düşünür. Yine de dikkatli olun: Bu soru, sevgilinizin gün boyunca olup biten her şeyi tüm ayrıntısına kadar, saatler boyunca anlatmasına da yol açabilir.

* Avantajları: Bu soruyu sormanız, sevgilinize, sizin onu dinlemeyi sevdiğinizi düşündürür. Tahmin ettiğinizden daha uzun konuşacaktır elbette. Ama bir kez konuşması bittikten sonra, sıra size gelecektir.

İNANILMAZ SEKSİ GÖRÜNÜYORSUN
Bu cümle sayesinde, sevgiliniz onu çekici bulduğunuzu ve sizi heyecanlandırdığını anlar. Yine de, eğer ilişkiniz uzun zamandır devam ediyorsa, bundan daha fazlasını duymak isteyecektir. İşe, kalçalarına övgüler yağdırmakla başlayın.

* Avantajları: Bu cümleyi söylemek, uzun süreli bir ilişkiyi sağlama alır. Zira sevgilinize, onu hala çekici bulduğunuzu anlatmış olursunuz.

BU KONUDA NE DÜŞÜNÜYORSUN?
Sevgilinize bu soruyu sormakla, onun düşüncelerine ve hissettiklerine önem verdiğinizi göstermiş olursunuz. Kadınlar, herhangi bir konu hakkındaki düşüncelerini dışa vurmaya bayılır. Yine de, bu sorunun anlamı, saatler sürecek bir monologla karşı karşıya kalmak olabilir.

* Avantajları: Bu soruyla, sevgilinize şefkatli yönünüzü gösterirsiniz. Dikkatinizi ona yönelttiğinizi fark ettiğinde, size olan bağlılığı artacaktır.

KIZ ARKADAŞLARINDAN DAHA GÜZELSİN
Bu cümle sayesinde, sevgilinizin egosunu şişirmiş olursunuz. Kadınların dünyasında belki de en önemli övgülerden biri, arkadaş ortamının en güzel kadını olmaktır.

* Avantajları: Onu diğer kadınlardan üstün tuttuğunuzu anlatması bir yana, bu cümle sevgilinize ne kadar değer verdiğinizi de gösterir. Ayrıca sizi arkadaşlarına kaptırma korkusu da azalacaktır.

SEN ÇOK ZEKİ BİR KADINSIN
Ne kadar zeki olduğunu söylemekle, sevgilinizin sadece dış görünüşünden etkilenmediğinizi belirtmiş olursunuz. Bu, bir için birlikte olduğu erkeğin ona saygı duyduğunun bir işaretidir.

* Avantajları: Sevgiliniz, öncelikle, sadece dış görünüşe önem vermediğinizi, entelektüel birikimle de ilgilenecek kadar bilgili olduğunuzu anlayacaktır. Kadınlar nazik erkeklere bayılır ve bir kadına iltifat etmenin en iyi yolu, onun zekasını övmektir.

YATAKTA HARİKASIN
Kısaca söylemek gerekirse, bu cümle sevgilinizin kendisini bir tanrıça gibi hissetmesine yol açar. Bu cümleyi duymakla, sizi cinsel yönden de tatmin edebildiğini anlamış olur. Yatak odanızın daha da renklenmesiyse cabası.

* Avantajları: Sevgilinizin bu yönünü övmek, ona cinsellikte sadece kendinizi düşünmediğinizi, cinsel ilişkinin her saniyesinden keyif almaya baktığınız mesajını verir.

ÖMRÜM SENİNLE GEÇSİN
Çok ciddi bir cümledir bu! Ona evlilik teklif etmekten de öte bir şeydir. Ama büyük risklerin sonucunda büyük ödüller olduğunu unutmayın. Eğer bu cümle size ağır geliyorsa, "Senden başkasıyla birlikte olmayı hayal bile edemiyorum"u da kullanabilirsiniz.

* Avantajları: Kadınlar, birlikte oldukları erkeklerin ilişkiyi ciddiye aldığını duymaktan hoşlanır. Bu cümle, sevgilinizin de ilişki hakkında daha da ciddi düşünmesini sağlayacaktır.

BENİM EN İYİ DOSTUMSUN
Sevgiliniz, bu cümle sayesinde onu sadece cinsel yönden arzulamadığınızı, ilişkinin tüm boyutlarına değer verdiğinizi anlamış olur.

* Avantajları: Bu cümle sayesinde, sevgilinizin gözündeki statünüz "Seviştiğim erkek"ten "Birlikte her şeyi yaptığımız erkek"e yükselecektir.

SÜPER ANNE OLURSUN
Birçok kadının düşü, günün birinde anne olmaktır. Ama neredeyse hepsi, iyi bir anne olup olamayacaklarına dair şüpheler taşır. Bu cümleyi söylemekle, sevgilinize hayalini kolaylıkla gerçekleştirecek kadar güçlü olduğu mesajını verirsiniz.

* Avantajları: Bu cümleyle, dolaylı da olsa, sevgilinize onunla birlikte bir çocuk sahibi olmak istediğinizi belirtmiş olursunuz.

HAYATIMI KUSURSUZ KILDIN
Bu sayede, sevgilinize aklınızdaki tek kadının o olduğunu söylemiş olursunuz. Her kadın, birlikte olduğu erkeğin bu cümleyi söylemesini ister. Bu cümleyi söyleyerek, sevgilinizin, onu her yönüyle kabul ettiğinizi anlamasını sağlamış olursunuz.

* Avantajları: Bu cümle, temel olarak, sevgilinize onu hayatınızdan çıkarmak istemediğinizi anlatmış olur. Bu tür şeyler duydukları zaman, kadınların yüreğinin yağları erir.
Yayın tarihi: 11.03.2005
689
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.