Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kadınlar daha çok iltifat ediyor

Kadınlar daha çok iltifat ediyor

Hadise, hemcinslerinin kendisini çok beğendiğini açıkladı: Genelde kadınlar kıskanç olur ama sanılanın aksine ben erkeklerden çok, kadınlardan iltifat alıyorum, şaşırıyorum.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
Hadise, hemcinslerinin kendisini çok beğendiğini açıkladı: Genelde kadınlar kıskanç olur ama sanılanın aksine ben erkeklerden çok, kadınlardan iltifat alıyorum, şaşırıyorum Beğenilmek güzel... Hadise'yi şaşırtan hadise! Sony Ericsson WTA İstanbul Cup Uluslararası Bayanlar Tenis Turnuvası öncesi konser veren Hadise, "Hemcinslerim beni şaşırtıyor" dedi ve ekledi: "Sanılanın aksine erkeklerden çok, kadınların yoğun ilgisi ile karşılaşıyorum. Beğenilmek güzel ama bu iltifatlar şaşırtıyor." Kıskanç derler... Besteci sevgilisi Sinan Akçıl'la ve evlilikle ilgili sorular için de Hadise, "Şu an çok mutlu ve huzurluyum" diyerek devam etti: "Her şeyin bir zamanı var. Kariyerim için doğru zamanda evlilik ve çocuk yapmak istiyorum." Kadınların beni beğenmesinden çok hoşlanıyorum Şarkıcı Hadise konserlerine tüm hızıyla devam ediyor. Önceki gece Gülhane Parkı'nda sahneye çıkan Hadise, şarkılarını Sony Ericsson WTA İstanbul Cup Uluslararası Bayanlar Tenis Turnuvası öncesi sporcular için söyledi. Yaklaşık iki saat sahnede kalan ünlü şarkıcı, güzelliği ve hareketli sahne performasıyla göz doldurdu. Son albümü 'Kahraman'dan şarkılar söyleyen Hadise, konser öncesi basın mensupları ile biraraya geldi. Sevgilisi Sinan Akçıl ile ilgili soruları yanıtlamak istemeyen Hadise "Şu an çok huzurlu ve mutluyum. Kariyerimde istediğim şeyleri başarınca da evlenmek ve çocuk sahibi olmak istiyorum" dedi. İltifatlar şaşırttı Kendisini seksi bulduğunu da itiraf eden şarkıcı, bir başka açıklama daha yaptı: "Sanılanın aksine erkeklerden çok kadınların yoğun ilgisi ile karşılaşıyorum. Beğenilmek, sevilmek çok güzel ama beni erkeklerden çok kadınlardan gelen iltifatlar şaşırtıyor. Genelde kadınlar kıskanç olur ama ben onlar tarafından beğenilmekten de çok hoşlanıyorum." (Sabah)
398
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.