Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kadınlar çirkinleri sever

Kadınlar çirkinleri sever

Çirkin erkeklere müjde, yakışıklılara kötü haber: Kadınlar çirkin erkekleri çekici buluyor. Almanya'da yapılan araştırmaya göre, kadınların yüzde 79'u çirkin erkekleri en az yakışıklılar kadar beğeniyor.

Almanya'da yayımlanan dergisi 'Flash'ın kadınlar arasında yaptırdığı bir araştırmanın sonucuna göre gönül ilişkilerinde çirkin erkekler en az yakışıklılar kadar şanslı.

Kadınların yüzde 79'u çirkin erkekleri en az yakışıklı erkekler kadar erotik buluyor. Her iki kadından biri (yüzde 56), güzel kadınların çirkin erkeklerle birlikte olduğunu düşünüyor. Ankete katılanların yüzde 36'sı çirkin erkeklerin, yakışıklı erkeklere göre daha güçlü bir karaktere sahip olduğu görüşünde. Her dört kadından biri de yakışıklı erkekleri sıkıcı buluyor. Yakışıklı erkeklerin boş olduğunu düşünenlerin oranı yüzde 54.

Yakışıklıların sadakati de sorun. Kadınların yüzde 64'ü 'Yakışıklı bir erkeği paylaşmak zorunda kalırsın,' diyor, yüzde 59'u ise 'Aldatılacağım' diye tedirgin olacağını söylüyor. Kadınların yüzde 27'si bir yakışıklının yanında kendilerini çirkin hissediyor. Ankete bin kadın katıldı.
(Radikal)
588
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.