Magazin

Kadına göre tişört ve blucinli erkek seksi

Kadına göre tişört ve blucinli erkek seksi

Bir kadına seksi görünmenin en iyi yolunun 'tişört ve blucin' giymek olduğu ortaya çıktı.

Cargo Dergisi'nin 866 arasında yaptığı araştırmaya göre kadınların yüzde 58'i en seksi erkeklerin 'tişört ve blucin giyenler' olduğu görüşünde.

Ankete katılanların yüzde 19'u 'tasarım ürünü gömlek ve pantolon' ve yüzde 17'si de 'kravat ve takım elbise giyenler' karşılığını verdi.

Kadınlar, yüzde 42 oranında erkekte 'tıraş olmuş temiz bir yüz' tercih ettiler. Kadınların yüzde 31'i de 'Gölge sakal hiç de fena değil' cevabını verdi. Kadınların yüzde 55'i 'erkeğin kıllarının gömlek yakasının üzerinden çıkmasını iyi karşılamadığını' söyledi.

BOKSER GİYMELİLER
Kadınların yüzde 46'sı 'Erkekler bokser kilot giymeli' dedi. Yüzde 2 oranında kadın ise 'Erkek külot giymemeli' dedi. Kadınlar, erkekte biraz parfüm kokusu almak istiyor, ama yüzde 77'si 'Çok kullanılınca hoşuma gitmiyor. İtici oluyor' dedi.

Deri pantolon giyen erkekler sevilmiyor. Kadınların yüzde 92'si 'deri pantolon beni erkekten uzaklaştırır' dedi. Kadınlar, ekose işlemeli pantolonları, sandalları, kısa çorapları, giyimde renk uyumu sağlanamamasını da sevmiyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 01.08.2005
746
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.