Magazin

'Kadın yatakta yosma olmalı'

'Kadın yatakta yosma olmalı'

İktidarsızlık ilacı Levitra'yı üreten Bayer'in, erkeklerde sertleşme sorununun çözümüne yönelik olarak dünya çapında başlattığı "Derdini Paylaş, Aşkını Alevlendir" kampanyasının küresel elçisi Jerry Hall, Hürriyet'e konuştu.

Hall'in çarpıcı fotoları sağda

Ünlü top model, mutlu evlilik formülünü "Ben mutfakta iyi bir aşçı, yatakta yosmayım" diye açıkladı.

VIAGRA'ya alternatif olarak üretilen Levitra'nın son altı aydır dünya çapındaki kampanyasını yürüten rock yıldızı Mick Jagger'in eski eşi ünlü İngiliz manken Jerry Hall (49), Batı Londra'daki Charlotte Street Oteli'nin özel odasında Hürriyet'e röportaj verdi. Sorularımızı yanıtlayan Jerry Hall, evlilikteki mutluluğunun sırrını da açıkladı. Annesinin bir erkeği elinde tutmanın formülü olarak "Mutfakta iyi bir aşçı, oturma odasında arkadaş, yatak odasında yosma olmayı öğreneceksin" tavsiyesine dikkat çeken Jerry Hall, "Ben ilk ikisini yapması için başkalarını tutabilirim ama, yatak işini kendim yaparım" diye konuştu.

TÜRK KADINI ÇEKİCİ
Türkiye'ye sık sık geldiğini ve en son gelişinin birkaç yıl önce bir moda defilesiyle ilgili olduğunu söyleyen ünlü model, erkeklerin sertleşme sorunuyla ilgili kampanyayı yürütmek için yakında yeniden Türkiye'ye gelmeyi arzuladığını vurguladı:

"Bu kampanya ile ilgili olarak Çin'e ve en son Kanada'ya gittim. Programa Türkiye'nin de konmasını çok isterim, çünkü Türkiye hayran olduğum bir ülke. Birçok kez geldim, bir keresinde Bodrum'da Ahmet Ertegün'ün teknesiyle mavi yolculuğu da çıktık. Mick (Jagger) ile de birçok kez Türkiye'ye tatile geldik. Türk insanı çok güzel. Türk kadınları çok çekici. Erkekleri de öyle. Türkiye'de bir partiye gitmiştim. Herkes mükemmeldi."

SORUNLARI KONUŞUN
Erkekte sertleşme sorununun dünyanın her tarafında yaygın olduğunu söyleyen Hall, "Bu çok doğal bir rahatsızlık. Kan dolaşımıyla ilgili olarak insanlar ihtiyarladıkça sorunları artıyor, ama bunun tedavisi var. Çiftler şeffaf olmalı ve sorunun tedavisine gitmeli. Bu da iletişim yoluyla gerçekleşir. Uzun yıllar beraber olan çiftler, sertleşme sorunu başlayınca da romantik yaşamlarını normal seksle sürdürmek istiyorlar. İnsanlar dıştan ihtiyarlıyor olabilir, ama içten genç kalıyorlar" dedi.

TECRÜBELERİM GİZLİ
Erkeklerinde sertleşme sorunuyla karşılaşıp karşılaşmadığı sorusu üzerine dört çocuk annesi model "Ben kendi özel tecrübelerimi gizli tutarım. Kadınlar bu sorunlarını eşleri ve doktorları dışında kimseyle tartışmamalı. Çiftler aralarında bu sorunu çekinmeden konuşarak tedavi yollarını denemeli" dedi.

Dünyada 152 milyon erkeğin sertleşme sorunu yaşadığına ve ancak yüzde 10-15'inin tedavi gördüğüne değinen Jerry Hall, "Setleşme sorunu sadece erkekleri değil, tatmin olmaları açısından eşlerini de ilgilendiriyor. Erkek ve kadınları sorunlarını açıkça konuşmaya ve tedavi için doktora gitmeye teşvik etmek istiyorum" dedi.

3 milyon Türk erkeği sertleşme sorunu yaşıyor
Levitra'nın on dakikada etkisini gösterdiğini belirten Jerry Hall, sertleşme sorunuyla ilgili olarak kuzey ülkeleri erkeklerinin güneylilere kıyasla iki misli daha hızlı doktora gittiğine dikkat çekti. Jerry Hall, ilişkide önemli rolü olan kadınlara şu öneride bulundu: "Eşinize doktora görünmesini söyleyin. Erkeklere kalsa gitmezler." Jerry Hall, röportaj sırasında Bayer'in konuyla ilgili hazırladığı broşürlerde, Türkiye'de üç milyon erkekte sertleşme sorunu olduğuna dikkat çekti.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 24.06.2006
660
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.