Magazin

Kadın manken erkek oldu

Kadın manken erkek oldu

Seksi kıvrımları, dolgun dudakları, uzun sarı saçlarıyla Katherine Dalton, bir genç model olarak kariyerinde hızlı ve emin adımlarla yükselecek gibi görünüyordu. Ama şu anda 31 yaşında olan Dalton'ın aldığı bir karar bütün gidişatı değiştirdi.

Kadın manken erkek oldu
Kendini bir erkek gibi hisseden ve yetişme çağında yaşıtları gibi erkeklere değil kendi hemcinslerine ilgi duyan hatta bu tür deneyimler de yaşayan Dalton geçen yıl bıçak altına yattı ve operasyon sonucu bir erkek oldu.

"Yıllar boyunca bir vücudundaki erkek gibiydim. Her ne kadar güzel bir kadın olsam da kendimi çirkin hissediyordum. Çünkü olmak istediğim kişi değildim" diye konuşan Dalton "Ama operasyon geçirip erkek olduktan sonra kendimi tamamlanmış ve mükemmel hissediyorum" diyerek sürdürüyor sözlerini.Operasyon geçirmenin kendisi için korkutucu olduğunu söyleyen Dalton, "Ama bütün bunların ardından şimdi doğru olanı yaptığımı hissediyorum" diye konuşuyor.

İsmini de Adrian olarak değiştiren Dalton şu anda yalnız olduğunu ama en kısa zamanda bir ilşkisi olacağına inandığını da sözlerine ekliyor.

Kadın olduğu dönemde kadınlarla ilişki yaşayan Dalton "O zamanlar kadınlar beni etkiliyordu. Ama şimdi de erkeklerden etkileniyorum. Sanırım ben artık eşcinsel bir erkeğim" diyor. Geleceğin kendisi için ne sürprizle hazırladığını bilmediğini söyleyen Adrian en büyük arzusunun ise Avustralya'da yaşamak olduğunu söylüyor ve ekliyor: "Ama şimdilik kendim olmaktan mutluyum."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 22.05.2009
1346
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.