Magazin

Kaçma Birader Filminin Galası Yapıldı!

Kaçma Birader Filminin Galası Yapıldı!

Kaçma Birader filminin galası yapıldı! işte ayrıntılar...

Yozgatlı bir ailenin Taksim macerasını anlatan “Kaçma Birader”in galası önceki gün yapıldı. Filmin galasına oyuncu kadrosunun yanı sıra birçok ünlü isim de katıldı.Galanın maskotu Melek Baykal’ın köpeği oldu. Tasmasından kurtulan köpeği davetliler kucaklarına alarak sevdi.

Galaya katılan ünlüler arasında Cem Yılmaz, Ozan Güven, İpek-Ömer Faruk Sorak, Tuba Ünsal, Rıza Kocaoğlu, Bergüzar Korel, İrem Sak, Tolga Tekin, Funda Arar, Şahin Irmak, Ayhan Taş ve Murat Cemcir de vardı.

Davetliler tarafından ayakta alkışlanan film sonrasında Reina adlı mekanda after party düzenlendi.

Murat Cemcir, “Ahmet Kural, Dominik’e gitti. Yılmaz Morgül, bandanası unutmuş da onu götürdü” diye espri yaptı.

Filmin oyuncuları after party’nin yapıldığı mekana dillere dolanan “Yozgat Akşamları” şarkısıyla giriş yaptı. Eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü Algı Eke, Reina çıkışı ayakta durmakta zorlandı. Oyuncuya sevgilisi ve bir arkadaşı koluna girerek yardımcı oldu.Başrollerini Algı Eke, Cihan Ercan, Zafer Algöz, Melek Baykal ve Emrah Kaman’ın üstlendiği film, yarın vizyona girecek. Tuba Ünsal, filmin gösterileceği salonda bol bol selfie çekildi.

Nursel Köse, galaya sevgilisi Ulrich Mertin ile geldi.

Leyla Tanlar, galaya abisiyle birlikte katıldı.

Cem Yılmaz

Ozan Güven - Burak Kut

İşte 'Kaçma Birader' filminin fragmanı!


Yayın tarihi: 03.03.2016
1754
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.