Magazin

'Kaçırma bu kızı'

'Kaçırma bu kızı'

Oyuncu Selen Görgüzel, komşusu olan borsacı Can Ateş’i, "Bu kızla mutlaka evlenin" diyerek Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan’ı oynayan Meryem Uzerli ile tanıştırmış

Muhteşem Yüzyıl’ın en popüler isimlerinden Meryem Uzerli’nin, yeni sevgilisi Can Ateş ile 1 Mart’ta yapılan ‘Sen Kimsin’ filminin galasında tanıştığı ortaya çıktı.

Çifti tanıştıran Selen Görgüzel “Sen Kimsin filminin galasına gitmiştik, Can, eşim hep beraber. Can benim Bebek’ten komşum. Orada Meryem Uzerli’yi gördük. ‘Can ne olursun tanışın, yalvarıyorum, evlenin’ falan diye espri yaptım.

Ben Muhteşem Yüzyıl’dan çok hayranı olduğum için ‘Bana komşu gelsin Meryem’ dedim. Can’ın aklına girdim. Meryem yanımızdaydı. ‘Çok yakışırsınız’ dedim bütün gece. O gece tanıştılar. Can o gece benim yakıştırmalarıma gülmüştü.

İnşallah ilişkileri gerçektir. Biz halimizle bile bayılıyoruz Meryem’e” dedi. Uzerli’nin yakın çevresi ise çiftin ilişkisinin henüz adının konulmadığını, birbirlerini tanımaya çalıştıklarını konuştuğu öğrenildi. Can Ateş, daha önce Ebru Akel, Selin Ortaçlı gibi isimlerle aşk yaşamıştı.

Vatan)

Yayın tarihi: 08.04.2012
572
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.