Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Kaçak gelin Playboy kapağında

Kaçak gelin Playboy kapağında

Son anda Playboy dergisinin kurucusu 85 yaşındaki Hugh Hefner ile evlenmek vazgeçen Crystal Harris, derginin temmuz sayısı kapağındna boy gösteriyor.

Güncellenme tarihi: 28.04.2014
Harris, derginin kapağından Mrs. Crystal Hefner şeklinde takdim ediliyor. CRYSTAL HARRIS FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN Hefner, 25 yaşındaki kız arkadaşı Crystal Harris'in evlenmekten vazgeçtiğini sosyal paylaşım ağı Twitter'da, yazarak duyurmuştu. Hefner ve Harris'in, Los Angeles'taki Playboy malikanesinde 300'den fazla konuğun katılacağı bir düğünle evlenmesi bekleniyordu. Kendisinden 60 yaş küçük Crystal Harris ile üçüncü evliliğini yapacak olan Playboy'un sahibi Hugh Hefner, evlilik sözleşmesine karşı olduğunu ve böyle bir anlaşma yapmayacağını söylemişti. 400 milyon dolarlık servetin sahibi olan Hefner, "Crystal'ın benim servetimle ilgilendiği tartışmaları çok saçma. Hukuki kağıtların hiçbir önemi yok. Zaten evlendikten sonra korumam altında olacak. Crystal'e yüzük verdiğimde, gözyaşlarına boğuldu. Bu hayatımın en mutlu Noel'iydi. Tüm tartışmalar boş" sözleriyle anlatmıştı. (Milliyet)
380
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.