Magazin

Justin Bieber İstanbul'a geldi, polis kovaladı!

Justin Bieber İstanbul'a geldi, polis kovaladı!

Justin Bieber gelir gelmez olay çıkardı...

Justin Bieber özel uçağıyla İstanbul’a geldi. Uçaktan indikten sonra pasaport kontrolüne girmeden aracına giden Bieber’i polisler kovaladı.

Believe turnesi kapsamında bugün İstanbul Teknik Üniversitesi Stadyumu’nda vereceği konseriçin dün özel uçağı ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na gelen Justin Bieber, havalimanını birbirine kattı. Pasaport kontrole girmesi gereken ünlü yıldız korumaları eşliğinde kaçtı.


Polis peşine düştü

Ünlü yıldız pasaport kontrolüne girmeyince başta başkomiser olmak üzere havaalanı polislerini peşinden koşturdu. VIP aracı polisler tarafından çevrilen şarkıcı, kontrol için arabasından inmemekte ısrar edince korumalarla güvenlik görevlileri tartıştı. Pasaport Kontrol Başkomiseri ünlü yıldızı arabasından indiremeyince VIP minibüsün ön tarafında bulunan ufacık bir perdenin arkasından pasaport kontrolünü yapabildi. Bu sırada Bieber’in korumaları şemsiye ile basın mensuplarının görüntü almasını engellemeye çalıştı. Komiserin Bieber’i arabasından indiremeyince pasaport kontrolünü arabasının içinde yapması ünlü yıldızın geçen günlerdeKosova konserindeki görüntüleri akla getirdi. Kosova Havalimanı’nda Bieber boxer’ına kadar soyundurulmuş ve güvenlik kapısından öyle geçirilmişti.

Hayranları saldırdı

Öte yandan Justin hayranlarının da havalimanında ünlü sanatçıyı göremeyince ağlamaya ve bağırmaya başlamaları ilginç görüntülerin yaşanmasına neden oldu.
Otele girdiği sırada Justin Bieber’in özel korumaları arabadan inerek arkasından takip eden basın mensuplarına saldırınca ortalık bir anda savaş alanına döndü. Olaylar sırasında arabasından inmeyen ünlü yıldız, onlarca koruma eşliğinde mutfak kapısından otele giriş yaptı. (Milliyet)

Yayın tarihi: 02.05.2013
1310
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.