Magazin

Jüriyi dize getirdik

Jüriyi dize getirdik

Şarkı Söylemek Lazım-2'nin kardeş yarışmacıları jüriyi kızdıracağa benzer.

Show TV'de yayımlanan "Şarkı Söylemek Lazım" adlı yarışma programı tüm hızıyla devam ediyor. Yarışma esnasında yaptıklarıyla adından sık sık söz ettiren Esra - Ceyda kardeşler, bu hafta da yine olay isim olmayı başardı. Geçen hafta Zeynep Talu ve Ayşe Özyılmazel'le polemiğe giren Esra ve Ceyda kardeşler, "Jüriyi dize getirdik. Artık bizim hakkımızda rahat konuşamıyorlar. Sokaktan iyi tepkiler alıyoruz. Jüri halkla aynı düşüncede değil" dedi.

Doğum gününü kutladı
Yarışmada koçluk yapan Yıldız Tilbe ise, kulis odasında 42. doğum gününü kutladı. Doğum günü pastasını kulis odasında arkadaşlarıyla kesen Tilbe, yaşını gizlemeyerek 42 yaşına bastığını söyledi.

Yıldız Tilbe, pastayı kestikten sonra doğum gününü sahnede göbek atarak kutladı. Üçüncü bölümü yayımlanan programda, Ege - Leyla Bilginel (sağda) ikilisi yarışmaya veda etti.Tan - Meral Kaplan ikilisi ise birinci oldu.
Yayın tarihi: 17.07.2008
458
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.