Magazin

Jüriden Şafak Sezer'e veto

Jüriden Şafak Sezer'e veto

Oynadığı dizi ve filmlerden çok setlerden gelen kavga haberleriyle seyircinin karşısına çıkan Şafak Sezer'e Antalya'dan kötü haber geldi.

Şafak Sezer, setteki agresif tavırları yüzünden bu yılki Antalya Televizyon Ödülleri’nden diskalifiye edildi. Jüri tarafından verilen kararda, oyuncunun adaylığı reddedildi.

Ünlü komedyen Şafak Sezer, oynadığı dizinin set çalışanlarına gösterdiği şiddet içerikli davranışlarından dolayı 3’üncü Antalya TelevizyonÖdülleri jürisi tarafından diskalifiye edildi. Setlerde çıkardığı kavgalarla sık sık gündeme gelen Sezer’in geçtiğimiz günlerde vukuatlarına bir yenisini daha eklemesi yarışmanın jüri üyelerini kızdırdı.

JÜRİ ÇIKARDI

Yarışmanın adaylarını belirlemek için önceki gün İstanbul’- da toplanan jüri, ‘En İyi Erkek Komedi Dizi Oyuncusu’ kategorisinde aday olarak yarışmaya başvuran Şafak Sezer’i sette şiddet uygulaması sebebiyle adaylıktan çıkardı.

ALIŞKANLIK YAPTI

Jüri üyeleri, ünlü oyuncununbudavranışları alışkanlık haline getirdiğini belirterek, bu tür agresif tavırlar sergileyen, emekçi arkadaşlarına hakaret ve darp fiilinde bulunan bir oyuncunun aday olmasının ve ödül almasının mümkün olmadığını söylediler.

KAMERAMANI YUMRUKLAMIŞTI

Şafak Sezer, Alemin Kralı setinde çalışan kameraman Kemal Aslan’a sinirlenip yumruklamıştı.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 05.04.2012
505
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.