Magazin

Jüri neye uğradığına şaşırdı

Jüri neye uğradığına şaşırdı

O Ses Türkiye'de yarışan Filiz Birdir öyle bir şey yaptı ki, jüri neye uğradığını şaşırdı...

Güncellenme tarihi:
Filiz Birdir

O SES TÜRKİYE'DE GÖRÜLMEMİŞ OLAY (VİDEO)

Star TV'de yayınlanan sunuculuğunu Acun Ilıcalı, jüri üyeliklerini Ebru Gündeş, Hadise, Murat Boz ve Athena Gökhan'ın yaptığı O Ses Türkiye'de gergin anlar yaşandı. Yarışmaya İstanbul'dan katılan, aslen Suriyeli olan Filiz Birdir adlı yarışmacı 'Dilenci' adlı şarkıyı seslendirdi. Filiz Birdir için Athena Gökhan geri döndü. Değerlendirmeye geçildiğinde ise Ebru Gündeş, 'Senin tarzına benzer sesler benim takımımda olduğu için geri dönmedim. Daha yumuşak sesli hali daha iyi olabilirdi. Biraz yumuşak söyleyebilirdiniz. Döver gibi söylediniz. Sever gibi söyleyeceksiniz. Bunu ilk başlarda bana da söylerlerdi' sözleriyle yarışmacıyı eleştirdi.

SAHNEYİ TERK ETTİ

Gökhan ise Filiz Birdir'in sesinden çok etkilendiği belirterek takıma katmak istediğini söyledi. Konuşmalardan sonra yarışmacı Filiz Birdir 'Hepinizden özür dileyerek mikrofonu bırakarak gidiyorum, kimse kusura bakmasın' dedi. Birdir neden gittiğinin sorulması üzerine bir açıklama yaparak 'Ebru Gündeş hanımefendinin bana yaptığı eleştiriyi saygıyla karşılıyorum, bunu bana daha önce de söyleyen oldu ama ben tarzımdan ve tavrımdan ödünç vermeden şarkı söyledim'diyerek sahneyi terk etti.

(Gazeteport)

Yayın tarihi: 08.10.2013
777
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.