Magazin

Jolie’nin sağlığı tehlikede!

Jolie’nin sağlığı tehlikede!

ABD’li güzel oyuncu Angelina Jolie (36), hakkında yapılan eleştirileri kaldıramadığı için kendini sigara ve içkiye verdi. ABD’nin haftalık magazin dergisi In Touch’ta yer alan bir habere göre, güzel aktris son dönemde bu alışkanlıklarının dozunu sağlığını tehlikeye atacak kadar yükseltti

angelina jolie

Jolie’nin 2013’te vizyona girmesi beklenen “Maleficent” filminin setinden bir kaynağın verdiği bilgilere göre, aktrisin giydiği kostümler bile sigara kokuyordu. Öyle ki, Jolie hakkında çıkan eleştirel haberleri okudukça sigara içmeyi yemek yemeye tercih etmeye başladı. Her ne kadar ilgisiz görünse de Jolie, aslında imajının sarsılmasından çok korkuyor. Sevgilisi Brad Pitt’in Jolie’nin bu kontrolsüz davranışları yüzünden çocukları için endişe duyduğu da Hollywood’u çalkalayan dedikodular arasında.

Çıkışta tuhaf poz
Oscar gecesi, Pitt’ten daha fazla ilgi görmek için yırtmaç dekoltesini kullanması dikkat çekme girişimi için yalnızca bir örnek.

Korkunç zayıf
Çifte yakın bir kaynak, “Angelina’nın zayıflıktan çıkan kemikleri Brad ona sarıldığında canını acıtıyor. Brad, en çok da kızlarının Jolie’yi örnek alarak kendilerini aç bırakmasından korkuyor”
diyor.

Tam tiryaki
Hamileyken sigarayı bırakan Jolie, içmeye devam eden Pitt’i ayıplıyordu. Şimdi kendisi yine içiyor.
Jolie en son, bir restoranda üst üste altı kadeh şarap içtikten sonra kollarda taşınarak evine götürüldü.

Yayın tarihi: 01.04.2012
438
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.