Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Jolie'nin korumaları tutuklandı

Jolie'nin korumaları tutuklandı

Amerikalı aktris Angelina Jolie'nin korumaları, ünlü oyuncunun film çekimleri için gittiği Hindistan'da bir okuldaki öğrenci ve velilerini tartaklamaktan tutuklandı.

Polis, olayın dün film çekimlerinin yapıldığı Mumbai'de Encümen-i İslam okulunda, velilerin öğrencileri almak için okula girdikleri sırada meydana geldiğini söyledi.

Görgü tanıkları da Jolie'nin üç İngiliz korumasının, bazı velileri itip kaktığını ve onlara 'zalim Hintliler' dediklerini belirttiler.

Korumaların kimlikleri Thomas McAdam (47), Robert Dunn (35) ve Michael Brett (50) olarak açıklandı. İngiliz yapım şirketi Dallington TV ise olaydan okulun kapıları açıldığında Jolie'nin fotoğraflarını çekmek için içeriye girmek isteyen fotoğrafçı ve kameramanları sorumlu tuttu. Angelina Jolie, 2002 yılında Pakistan´da kaçırıldıktan sonra öldürülen Amerikalı gazeteci Daniel Pearl'ün eşi Mariane'nin anılarına dayanan 'A Mighty Heart' filminin çekimleri için Hindistan´a gelmişti.
315
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.