Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Jolie'den Madonna'ya suçlama

Jolie'den Madonna'ya suçlama

Angelina Jolie, Madonna'nın Malawi'li David'i evlat edinirken yasaları çiğnediğini açıklayınca ortalık karıştı. Aile uzmanları, Madonna'nın David'i evlat edinmesi için Malawi'de 18 ay kalması gerektiğini söylüyor.

Üçüncü Dünya ülkelerinden kimsesiz çocukları evlat edinme fikrini gösteri dünyasında yaygınlaştıran kişi Angelina Jolie oldu.

Ünlü oyuncu, 2002 yılında Kamboçya'ya yaptığı ziyaretten evine küçük Maddox ile döndü. Daha sonra da Etiyopya'lı Zahara'yı ailesine kattı. Jolie'den esinlenen yıldızlardan biri de Madonna oldu. O da bir Afrika ülkesi olan Malawi'den David adlı annesiz bir çocuğu evlat edindi.

Ancak aile uzmanları, Madonna'nın yasaları çiğnediğini, sanatçının Malawi'den bir çocuk evlat edinmesi için bu ülkede en az 18 ay kalması gerektiğini açıklayınca ortalık karıştı. Ardından devreye Angelina Jolie girdi. Ünlü oyuncu, "Madonna'nın yaptığı yanlış. David'i evlat edinme şekli yasal değil. Ve en kötüsü Madonna bunu biliyordu" dedi.

Jolie'nin bu açıklamasının ardından herkes Madonna'dan karşı atak beklerken devreye Malawi'nin ve Çocuklardan Sorumlu Bakanı Adrina Mchiela girdi ve Jolie'nin suçlamalarının yersiz olduğunu söyledi. Mchiela, "Evlat edinme işlemlerinden her şey kurallara uygun gelişti. Ayrıca Madonna, David'e çok iyi bakıyor ve ona güzel bir gelecek sağlayacağına inanıyoruz" dedi.
Yayın tarihi: 26.01.2007
642
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.