Magazin

Jolie yine evlat edinecek

Jolie yine evlat edinecek

ABD'li ünlü oyuncu Angelina Jolie, erkek arkadaşı Brad Pitt ile yeniden evlatlık edinmeyi düşündüklerini açıkladı.

Amerikan ABC Televizyonu'nun 'Günaydın Amerika' programına katılan Angelina Jolie, "Maddox'un, ailemiz büyüdükçe biyolojik çocuk sahibi olmaya başladığımızı düşünmesini istemiyorum" diye konuştu.

Hamilelik düşünmüyor
Kızları Shiloh'yu dünyaya getirmenin harika bir deneyim olduğunu anlatan Jolie, ancak şimdi çocuklarına yeni bir kız ya da erkek kardeş bulmak istediklerini söyledi. Şu anda hamilelik düşünmediğini de belirten ünlü oyuncu, çocuklarının ailelerine bakışlarını dengelemenin önemli olduğunu ifade etti.

Jolie, "Ailemizin üyeleri değişik ırklardan geliyor ve böyle bir durumda aile içinde ırkların dengesini kurmak gerekir. Shiloh için kendisine benzeyen Brad ve ben varız" diyerek, Kamboçyalı oğlu için bir Asyalı ya da Etiyopyalı kızı için bir Afrikalı bebek evlat edinebileceklerini söyledi.

Amaçlarının değişik ülkelerden değişik çocuklar evlat edinmek olmadığının altını çizen Jolie, çocukları için en iyi olanı istediklerini vurguladı.

Pitt iyi bir baba
Jolie, 18 Aralık Pazartesi günü 43 yaşına girecek olan Pitt'in iyi bir baba olduğuna dikkati çekerek, Pitt için, "Çocuklarla ilgilenmekten büyük keyif alıyor. Bu sabah bu programa katılacağım için çok erkenden uyanıp 2 kızımızla ilgilendi ve ben birkaç saat dinlenebildim. O harika bir hayat arkadaşı, harika bir adam" dedi.
Yayın tarihi: 14.12.2006
322
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.