Magazin

Jolie ve Depp zirvede!

Jolie ve Depp zirvede!

Tüm zamanların 'en güzel kadını' ve 'en yakışıklı erkeği' seçildi.

Ünlü yıldızların fotoları sağda

Erkeklerin yoğun olarak tıkladığı bölümde Angelina Jolie aldığı yüzde 20 oyla yüzde 19 oy alan Halle Berry'yi kıl payı geride bırakarak gelmiş geçmiş en güzel seçildi.

Kadınların favorisi ise şaşırtmadı, yüzde 29 oy alan Johnny Depp yüzde 25'te kalan Brad Pitt'i geçerek tüm zamanların en yakışıklısı oldu.

People dergisinin düzenlediği 'tüm zamanların en güzel kadını' anketinde Angelina Jolie, Britney Spears gibi son dönem yıldızlarıyla birlikte Michelle Pfeiffer, Demi Moore gibi eski starlar da yarıştı. 10 yıldızın oylandığı ankette Jolie ve Berry'i zirveyi kaparken, ikinci çocuğuna hamile olan ve aldığı kilolarla konuşulan Britney Spears sürpriz yapıp yüzde 16 oyla üçüncü sırada yer aldı.

Lopez hayal kırıklığı yaşadı
Ankette hayal kırıklığı yaşayan isimler ise Demi Moore ve Jennifer Lopez. Demi Moore yüzde 1 oyla sonuncu, latin star Lopez ise yüzde 3 oyla dokuzuncu sırayı alarak büyük şaşkınlık yaşadı.

En yakışıklı Johnny Depp
George Clooney, Jude Law, Leonardo DiCaprio, Hugh Jackman, Brad Pitt, Antonio Banderas ve Johnny Depp gibi birkaç kuşak starın yarıştığı anket ise şaşırtmadı. Birçok kez 'dünyanın en yakışıklısı' seçilen 43 yaşındaki Johnny Depp, Brad Pitt'e yüzde 4 fark atarak yüzde 29 oyla birinci seçildi.

Angelina Jolie aşkıyla son yılların en çok konuşulan ismi Brad Pitt, kadınların yüzde 25 oyla ikinci tercihi oldu. Jude Law yüzde 5'le altıncı olabildi.

Listenin son sırası da zirve gibi sürprizsiz. Yüzde 2 oyla Tom Cruise sonuncu sırada, bir puan fazlayla Lonardo DiCaprio anketi dokuzuncu sırada bitirdi.
Yayın tarihi: 11.05.2006
374
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.