Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Jolie uyanık davrandı

Jolie uyanık davrandı

ABD'li ünlü sinema oyuncusu Angelina Jolie, Afrika ülkesi Namibya'da Brad Pitt ile birlikteliğinden dünyaya gelen kızının adını taşıyan İnternet'teki en az 24 alan adını rezerve etti.

Jolie'nin resimleri sağda

Angelina Jolie'nin, kızı Shiloh Nouvel'in doğduğu 27 Mayıs'tan itibaren "shilohjolie", "shilohpitt", "shilohjoliepitt", "shilohnouveljolie", "shilohnouvelpitt" ve "shilohnouveljoliepitt" alan adlarını ".com", ".org", ".net" uzantılarıyla rezerve ettiği belirtildi. Bu alan adları, 1 yıl boyunca Jolie'ye ait olacak.

Cruise-Holmes çiftine site sürprizi
Jolie'nin Tom Cruise ve Katie Holmes çiftinin yaşadığı "tuhaf" olayla karşılaşmamak için bu yola başvurmuş olabileceği ifade ediliyor. Zira, Cruise ve Holmes çiftinin kısa süre önce dünyaya gelen kızlarının adını taşıyan bir İnternet sitesi açılmıştı.

"suricruise.com" sitesinde, ziyaretçilerden, çiftin bebeği Suri'nin 18 yaşına dek nasıl görünebileceğini "resmetmeleri" isteniyor. Sitede bebekle ilgili haberlere de yer verileceği belirtiliyor.
389
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.