Magazin

Jolie: Seks hayatımız bitti

Jolie: Seks hayatımız bitti

Angelina Jolie ikizlerin doğumu ile birlikte 6 çocuk sahibi olduktan sonra Brad Pitt'le seks hayatının bittiğini açıkladı.

Güncellenme tarihi:
İkizlerinin doğumundan sonra depresyona girdiği iddia edilen Jolie yeni filmi Changeling'in New York prömiyerindeki muhteşem görüntüsüyle bu iddiaların asılsız olduğunu göstermişti. Angelina Jolie, Brad Pitt ile seks hayatlarının çocuklar yüzünden mahvolduğunu söyledi. Angelina, Brad'le birlikte yalnız kalacakları zaman yaratmak ve 6 çocuktan herhangi birinin yanlarında olmayacağı anı bulmak için çabaladıklarını söyledi. Jolie, 'Yatak odamızın kapısını her kilitlediğimizde, çocuklardan biri gelip gelip kapıyı çalıyor. Sık sık gecenin sonunda birlikte banyoda yalnız kalmayı deniyoruz ve oturup konuşmayı. Fakat onlar su sesini hemen duyuyorlar,' açıklamasını yaptı. Güzel yıldız tüm bunlara rağmen, Daily Mirror'a yaptığı açıklamada ikizleriyle yaşadığı anları anlatarak çocuklarla güzel ve mutlu bir aile olduklarının altını çizdi. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 07.10.2008
479
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.