Magazin

Jolie-Pitt: Evlilik yok

Jolie-Pitt: Evlilik yok

ABD'li ünlü sinema oyuncuları Angelina Jolie ve Brad Pitt, evlilik planları yaptıkları yönündeki haberleri yalanladı.

Ünlü çift, şimdilik yalnızca yeni doğan bebekleri ve diğer 2 çocuklarıyla ilgilenmek istediklerini söylediler. Namibya'nın kıyı kasabalarından Swakopmund'da düzenledikleri basın toplantısında Jolie, "Evlilik planları yapmıyoruz. Odak noktamız çocuklar ve kendimizi hem birbirimize hem de çocuklarımıza adamış durumdayız. Bunun ötesinde, bir tören bizim için bir anlam ifade etmiyor" diye konuştu.

Bebeklerinin doğumunun ardından ilk kez kameralar önüne çıkan çift, sağladıkları mahremiyet ve huzurlu ortam için Namibyalı yetkililere teşekkür etti. Pitt, "Burada ailemiz için çok özel, huzurdolu zaman geçirdik. Hem ülkenizi keşfettik, hem de kızımız Shiloh burada dünyaya geldi" diyerek şükranlarını iletti.

Dergiler dava açtı
Bu arada çiftin bebeğinin resim haklarını ellerinde bulunduran 'People' ve 'Hello!' dergilerinin İngiltere'de, Jolie, Pitt ve bebeği bir arada gösteren bir fotoğraf yayınlayan 2 İnternet sitesine karşı yasal işlem başlattığı belirtildi.

Pitt-Jolie çifti, 27 Mayıs'ta Namibya'da doğan kızları Shiloh Nouvel Jolie-Pitt'in resimlerini hayır işlerinde kullanılmak üzere satışa çıkarmış, resimlerin Kuzey Amerika'daki dağıtım haklarını 4 milyon dolar karşılığında 'People' dergisi, İngiltere'deki dağıtım haklarını ise 'Hello!' dergisi satın almıştı.
Yayın tarihi: 08.06.2006
383
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.