Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Jolie-Pitt çifti çok uzaklarda!

Jolie-Pitt çifti çok uzaklarda!

Brad Pitt-Angelina Jolie çifti, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Şükran Günü'nü Amerika'dan uzakta geçirdi.

İşleri dolayısıyla şu sıralar davetlere bile ayrı ayrı katılan Brad Pitt ile Angelina Jolie, buldukları her fırsatı değerlendirip birbirlerinin yanına koşuyorlar. Çiftin son buluşma noktası Vietnam oldu. Jolie ile Pitt, sık sık Ho Chi Minh şehrinde motorla tur atarken görüldü.

Brad Pitt'in kasksız olarak kullandığı motorun arkasında yine kasksız şekilde Jolie duruyordu. Rahat bir halde, korumaları olmadan ve kimseden saklanma gereği duymadan kalabalık sokaklarda gezen çift, görenleri şaşırttı. Nitekim kısa süre sonra yerel basın da onların peşine düştü.

Kendilerini yakalayıp konuşma şansı bulan yerel bir gazetecinin "Bu kalabalıkta gezmek nasıl bir duygu" sorusuna Pitt, "Şimdiye kadar hiç sorun olmadı. Vietnam'da harika bir gün geçirdik" diye cevap verdi. Jolie de önümüzdeki haftalarda, evlat edindiği Maddox'un doğduğu toprakları yani Kamboçya'yı ziyaret edeceğini açıkladı.
(Hürriyet/Kelebek)
415
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.