Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Jolie ile sevişmek çok kötüydü

Jolie ile sevişmek çok kötüydü

Angelina Jolie'nin son filminde Matt Damon'la oynadığı sevişme sahnesi ortalığı karıştırdı. En yakın arkadaşının Brad Pitt olduğunu söyleyen Damon, "Arkadaşımın sevgilisiyle sevişmek gerçekten de çok kötü bir duyguymuş" dedi.

Efsane oyuncu Robert De Niro'nun yönetmenliğini üstlendiği, CIA tarihinin patırtılı ilk dönemini konu alan The Good Shepherd, bir casusluk filmi olmasına rağmen başrol oyuncuları; Angelina Jolie ve Matt Damon arasında geçen sevişme sahnesiyle gündeme geldi. Ocean's Eleven ve Ocean's Twelve filmlerinde birlikte rol aldığı Brad Pitt'in en yakın arkadaşı olan Matt Damon, söz konusu sahneler için; "Sonuçta bizler profesyonel oyuncularız. Ancak en yakın arkadaşım Brad Pitt'in sevgilisiyle sevişmek gerçekten de çok kötü bir duyguymuş" itirafında bulunması Hollywood'un magazin basınında büyük yankı uyandırdı.

Angelina Jolie ise sevişme sahnelerinden rahatsız olmadığını, bunun profesyonelliğin bir parçası olduğunu belirtip "Matt Damon benim de çok yakın arkadaşım. Sette yaşanan her şey sette kalır. Brad Pitt ve Matt Damon'la öpüşmemin arasındaki tek fark birinin arkadaşım diğerinin ise sevgilim olmasıdır" diyerek olaya esprili yaklaştı. Brad Pitt cephesinden ise sevişme sahneleriyle ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

Öte yandan Angelina Jolie önceki gün bir çocuk daha doğurmak istediğini açıkladı. Güzel yıldız Maddox'un aile kavramını yeni anladığını ve bu yüzden çocuklarına bir kardeş daha vermek istediğini söyledi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 21.12.2006
507
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.