Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Jolie 'Etiyopya'yı satın aldı

Jolie 'Etiyopya'yı satın aldı

Brad Pitt ve Angelina Jolie, Dubai'de dünya ülkelerinin haritaları şeklindeki yapay adacıkların içinde yer alan 'Etiyopya'nın sahibi oldu.

Dubai'deki bir emlak şirketi tarafından pazarlanan yapay adacıklar, minyatür bir dünya haritasını oluşturuyor. 300 adacıktan Etiyopya şeklinde olanını Brad Pitt ve Angelina Jolie çifti satın aldı. BAE'de yayınlanan Emirates Today Gazetesi'nin haberine göre, Hollywood'un ünlü çifti adayı, insanların dikkatini yeşil bir yaşam tarzına çekmek için çevreci amaçlarla satın aldılar. İki yaşındaki kızları Zehra'nın doğum yeri Etiyopya olan çiftin denizdeki 'Etiyopya'ya kaç para ödedikleri bilinmiyor.

En ucuzu 6 milyon $
Adaların fiyatlarının büyüklüklerine göre 6 milyon ile 36 milyon dolar arasında olduğu bildiriliyor. Milyarder işadamı Richard Branson ve müzisyen Rod Stewart da adalardan satın alan ünlüler arasında bulunuyor.

Hamile değilim
Angelina Jolie, hakkında "Bebek bekliyor" başlığıyla çıkan haberleri yalanladı. Hamile olmadığını belirten ünlü oyuncu, "Brad ve ben bir bebek beklemiyoruz. Ama zaman ne gösterir bilemeyiz, belki ileriki bir zamanda yeniden çocuk sahibi olabiliriz" dedi.
(Hürriyet)
495
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.