Magazin

Jolie bu kez de 'en seksi bekar anne'

Jolie bu kez de 'en seksi bekar anne'

Baştan çıkarıcı güzelliği ile, birçok kez 'en seksi' ünvanını kazanan ünlü oyuncu Angelina Jolie, bu kez de 'en seksi bekar anne' seçildi.

Hollywood'ta 'karşı konulamaz kadın' olarak ünlenen 29 yaşındaki Angelina Jolie, İnternet üzerinden sevgili arayanların başvurdukları bir site olan 'date.com sitesi' tarafından gerçekleştirilen ankette, 'dünyanın en seksi bekar annesi' listesinde birinci sıraya oturdu.

Birleşmiş Miletler (BM) Mülteciler Yüksek Komiserliği'nin iyi niyet elçileri arasında yer alan 29 yaşındaki Jolie, kendisi gibi bekar annelik yapan ünlü yıldız Nicole Kidman ile Uma Thurman'ı da geride bıraktı.

Maddox'a kardeş istiyor
Kamboçya'dan evlatlık edindiği Maddox adlı oğluna annelik yapan Angelina Jolie, Maddox'un kendisine Afrikalı bir kardeş istediğini belirterek, Afrika kökenli bir çocuğu da evlat edineceğini açıklamıştı.

Ünvanları saymakla bitmiyor
'En seksi bekar anne' Jolie, daha önce de, 'yaşayan en seksi kadın', 'en güzel vücutlu ünlü', 'en çok öpülmek istenen yıldız', 'dünyanın en seksi kadını' ünvanlarını kazanmıştı. Sitenin gerçekleştirdiği ankette, 'en seksi bekar baba' olarak da hip-hop kralı P.Diddy seçildi. Ünlü müzisyeni az bir farkla 'Büyük İskender' Colin Farrell izledi.

En seksi bekar anneler
1-Angelina Jolie
2-Nicole Kidman
3-Uma Thurman
4-Mary Louise Parker
5-Fantasia Barrino

En seksi bekar babalar
1- P. Diddy
2-Colin Farrell
3-Bruce Willis
4-Tom Cruise
5-Ethan Hawke
Yayın tarihi: 02.04.2005
557
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.